+421 940 603 320

Sieť partnerov zariadim.sk

MALIAR KOŠICE

Firma MALIAR KOŠICE poskytuje profesionálne maliarske, tapetárske práce a premeny interiérov v Košiciach a blízkom okolí. Zverte sa do rúk overenej firme s dlhoročnou praxou na maľovanie a tapetovanie domácností a firemných priestorov.

AUTOFÓLIE BRATISLAVA

Autofólie Bratislava –  AB spoločnosť sa postará aj o vaše auto. Od profesionálneho výberu a nalepenia autofólií, car wrap fólií sa postarajú aj o ochranu laku a karosérie vášho auta. Pracujú s materiálom len od popredných dodávateľov a odborne vám poradia pri všetkých vašich otázkach ohľadom montáži autofólií.

KLIMATIZÁCIE BRATISLAVA

Spoločnosť Klimatizácie Bratislava vám zabezpečí dodanie a montáž klimatizácií, záručný a pozáručný servis klimatizácií ale aj odborné poradenstvo. V ich ponuke nájdete klimatizácie od svetových značiek Daikin, Toshiba, Hisense, Inventor, Samsung, Panasonic, Mitsubishi ale aj klimatizácie s funkciou kúrenia a tepelné čerpadlá.

KAMENÁRSTVO BERINO

Kamenárstvo Berino vám zabezpečí kvalitné kamenárske práce, jednohroby, dvojhroby, urnové pomníky aj rekonštrukcie hrobov či kompletný servis v Bratislave a širšom okolí. Zároveň si môžete vyskladať pomník podľa vašich predstáv v konfigurátore hrobov.

Treva patrí od svojho vzniku medzi najväčšie výťaharské spoločnosti, s dlhoročnými skúsenosťami a tisíckami spokojných zákazníkov. Ponúkajú len tie najkvalitnejšie služby s pravidelným servisom výťahov. Navrhnú, dodajú nový výťah alebo vymenia ten starý a to všetko v súlade s európskymi normami.

APARTMENTS HOLDING

Apartments Holding vám ponúka jedinečný prenájom bytov priamo v Bratislave i v rôznych dovolenkových destináciách. Apartmány sú vybavené originálnym nábytkom na mieru tej najvyššej kvality a nachádzajú sa v populárnych rezidenčných projektoch.

Spoločnosť Ergoline Slovensko je výhradným dodávateľom špičkových nemeckých solárií pre slovenský trh. Okrem toho tiež prevádzku vlastné najmodernejšie vybavené solárium v Bratislave. Okrem predaja solárií vám zabezpečia aj montáž, opravu a servis solárií. V ich ponuke nájdete aj repasované solária či kúpu solária na splátky.

EMOTION BUILDINGS

Fotovoltaické systémy pre domy a firmy. Spoločnosť Emotion Buildings vám pomôže s návrhom a inštaláciou fotovoltaickej elektrárne vrátane všetkých administratívnych úkonov. V ponuke nájdete aj komponenty na výstavbu FVE ako sú meniče, batérie ale aj nabíjacie stanice pre elektromobily.

DANIEL BIDELNICA

Akademický maliar a umelec, ktorý inšpirácie pre svoje diela zbiera po celom svete. Následne ich formuje do malieb, premalieb objektov, ale aj tvorbe sôch a konštrukcií, pričom sa vždy snaží o princíp harmónie, pozitívny zmysel a radosť z tvorby. Diela Daniela Bidelnicu pravidelne nájdete na aktuálnych výstavách, v médiách alebo knihách o jeho diele.

MÁRIA BIDELNICOVÁ

Akademická Maliarka, reštaurátorka a fotografka, ktorá sa pri svojej tvorbe riadi vlastnými pocitmi a inšpiráciami zo vzťahov človeka, prírody a vecí okolo nás. Reštauruje a obnovuje poškodené umelecké diela do autentickej podoby a venuje sa reštaurovaniu diel na plátne, diel na dreve, ale i maľovaniu priznaných kópií diel.

Profesionálna chladiarenská firma Regiochlad ponúka odborný servis, revízie ale aj predaj profesionálnych klimatizačných zariadení značiek York, Trane a Lennox pre širokú škálu priemyselných realizácií chladenia. Zároveň predáva a inštaluje klimatizácie Sinclair  pre domácnosti od Žiliny až po Bratislavu.

Spoločnosť VIPStropy ponúka unikátnu, bezprašnú a veľmi rýchlu inštaláciu napínaných stropov. Pridajte vášmu interiéru štýl a vyberte si zo širokej ponuky atraktívnych stropov: saténové stropy, matné stropy, stropy s potlačou, napínané svetelné stropy atď.

Butterfly reality vám ponúka plnohodnotný servis v oblasti kúpy, predaja alebo  prenájmu nehnuteľností v Bratislave a blízkom okolí. Odborne vysoko vybavený tím profesionálnych maklérov s najväčším počtom individuálne overených referencií na trhu.

DOG’S BEAUTY & WELLNESS

V salóne pre psov Dogsbeauty v Bratislave, bude o vášho chlpáča rozprávkovo postarané. Váš psík zažije aromaterapiu, ozonoterapiu/hydromasáž, strihanie srste aj pazúrikov, odstránenie zubného kamena ultrazvukom, ale aj  trimovanie psov pre psíky ktoré to potrebujú. Na salóne nájdete širokú ponuku doplnkov a kvalitnú kozmetiku Iv San Bernard.

Moderná advokátska kancelária so sídlom v Bratislave spájajúca skúsených advokátov s mladými profesionálmi. Právne služby, poradenstvo a zastupovanie v širokom spektre právnych služieb najmä oblasti financovania, pri fúziách a akvizíciách, zmluvných vzťahoch, práve obchodných spoločností, ale aj pri  kybernetickej bezpečnosti, pracovnom práve, rodinnom či trestnom práve.

Plne automatizované business poradenstvo pre firmy na základe verejne dostupných dát.  Strážte si záznamy v až 25 registroch cez službu data monitorzaregistrujte sa a vytvorte unikátne porovnania výkonu až 5 firiem cez 24 rôznych parametrov. Ideálny nástroj pre vaše analýzy klientov či trhu, zvyšovanie finančnej gramotnosti a pravidelné informácie o finančnom zdraví rôznych sektorov podnikania.

DUBOVÉ STOLY

Spoločnosť Dubovestoly vyrába kvalitné celodrevenné stoly, stoly s podnožou a  nábytok na mieru poctivej slovenskej výroby. Pri výrobe masívnych dubových stolov si zákazník môže sám zvoliť rozmer, farbu i povrchovú úpravu. Hlavným cieľom spoločnosti je vysoká kvalita zhotoveného nábytku a spokojnosť zákazníkov.

Dizajnérska a distribučná značka pre vývoj  a dodávku sklenených pohárov. Prémiové ručne fúkané poháre pre ozaj unikátny zážitok kvalitného vína, či alkoholických nápojov ale aj unikátne tvary strojovo vyrábaných pohárov podľa potrieb klientov. Značka Freshglass zabezpečuje dizajn a predaj pohárov Českej a Slovenskej výroby do rôznych kútov sveta.

AMG ŠTÚDIO

Firma AMG Studio sú ozajstní odborníci tieniacej techniky v Bratislavskom kraji.. Pomôžu vybrať správnu pergolu, markízu a takmer akékoľvek interierové a exterierové tienenie. Pomôžu vám tiež nadizajnovať a zariadiť Smarthome nielen pre svetelný manažment a úspory vašej  inteligenej domácnosti. Máte už Smarthome systém doma a potrebujete niektorý z komponentov alebo náhradný diel, skúste ich eshop.

Spoločnosť NEW DESIGN vyrába kvalitný slovenský nábytok na mieru od roku 2002. Súčasťou ich práce sú komplexné realizácie interiérov, obývačiek, detských a študentských izieb a v neposlednom rade aj výroba kuchynských liniek na mieru. Navštívte ich showroom v Pezinku alebo novootvorený showroom Dve sýpky v Jarovciach.

RÝCHLE STROPY

Získajte nový strop už za jeden deň vďaka precíznej a cenovo atraktívnej inštalácií napínacích stropov. Vyberte si z ponuky napínacích stropov alebo sa inšpirujte v našej galérii prác a oživte váš interiér napínacím stropom.

SERVIS CHLADENIA

Profesionálne služby v oblasti priemyselných chladiacich zariadení – servis priemyselného a komerčného chladenia, revízie chladiacich systémov, dodanie náhradných dielov, a v prípade potreby aj prenájom priemyselného chladenia pre malé aj veľké firmy či iné prevádzky.

KUCHYNSKÁ LINKA

Kuchyňa na mieru podľa vašej predstavy, preverená stovkami spokojných zákazníkov. Od malých praktických liniek až po náročné linky s prémiovými vstavanými spotrebičmi a pracovnými ostrovčekmi s ostrovčekmi Široká škála prémiových materiálov, pracovných dosiek, doplnkov, úložných systémov, osvetlenia, nechajte sa inšpirovať z galérie kuchýň.  Hlavné výhody sú rýchla dodacia doba, a fakt, že linka je zameraná, vyrobená a dodaná na mieru a nainštalovaná našimi skúsenými pracovníkmi.

Ak chcete znížiť prehrievanie interiéru, ušetriť náklady na klimatizáciu, zmeniť lesk, zrkadlenie, farebný tieňa alebo aj reklamný polep, prípadne zabezpečiť vašu prevádzku pred vniknutím cudzích osôb, UV fólie na okná budov budú pre vás tým správnym riešením. V ponuke nájdete bezpečnostné fólie, solárne fólie ale aj zrkadlové fólie.

KAMENÁRSTVO CINTORÍN VRAKUŇA

Vytvorte pre vášho blízkeho žulový alebo mramorový pomník podľa vašich predstáv. V kamenárstve cintorín Vrakuňa vám zhotovia jednohroby, dvojhroby, urnové pomníky a doplnia o náhrobné doplnky výhradne z prvotriednych prírodných materiálov ako je žula a mramor.

Kompletný digitálny servis pod jednou strechou. Konzultácie stavu vášho podnikania, analýzy súčasných nástrojov, príprava efektívneho plánu pre vašu digitálnu komunikáciu: logo a branding, tvorba obsahu pre váš web, unikátnej ponuky vašich tovarov a služieb podporených  recenziami overených zákazníkov, zjednodušíme váš objednávkový systém.
Následne
nasadíme on-line reklamu, sociálne médiá, SEO služby, až po analytiku a optimalizáciu rozpočtov.